partner-logo

Winny Skład

Od kiedy tylko Winny Skład pojawił się na mapie Lublina stawiamy sobie ambitne cele. Aktualnie pod naszym parasolem znajduje się winebar Grono, w pierwszej połowie 2018 roku dołączy do niego winebar i restauracja Tinto. Mamy w planach kolejne lokale i sieć sklepów.
Importujemy do Polski wysokiej jakości wina z całej Europy, ze szczególnym skupieniem na wszystkich rejonach Włoch. Organizujemy degustacje i wieczory z winem, zajmujemy się winnym cateringiem, a także układaniem kart win dla restauracji w ramach HoReCa.
Promujemy w naszym mieście kulturę radosnego i odpowiedzialnego picia wina. Chcemy tworzyć przestrzenie, gdzie wino spotyka się ze sztuką i kulturą oraz, przede wszystkim, doskonałym jedzeniem. Dzięki temu będziesz mógł się w pełni cieszyć w winem w gronie rodziny lub przyjaciół. Uważamy, że jednym z najpiękniejszych aspektów wina jest jego różnorodności oraz indywidualność gustów i smaków jego pasjonatów. Indywidualny gust każdego klienta jest naszym zdaniem w najważniejszy w doborze wina do zakupu.
W Winnym Składzie staramy się stale poszerzać wiedzę na temat win i pracujemy nad ofertą. Uczestniczymy w wyjazdach enologicznych, spotykamy się z ekspertami, producentami i poszukujemy nowych smaków. Dzięki temu nasza oferta jest stale aktualizowana i zawsze można znaleźć w niej nowe, ciekawe okazy

partner-logo

Winnica Kamil Barczentewicz

Winnica Kamila Barczentewicza
Wszystko zaczyna się i zależy od terroir. Tożsamość moich win to skrupulatnie wykalkulowana przez naturę suma wyjątkowego podłoża, specyficznego mikroklimatu uzupełniona o precyzyjnie dobrane szczepy szlachetnych winorośli. Na 12 hektarach wapiennego wzgórza o południowej wystawie, odnalazłem jedno z najlepszych siedlisk w Polsce do uprawy winogron. Z szacunku do miejsca, w którym mieszkam, jak i ze względu na samą naturę – moją sojuszniczkę – uprawiam winorośl z najwyższą troską o środowisko naturalne. Przepływająca trzy kilometry stąd Wisła łagodzi zmieniający się nieokiełznany klimat, a zróżnicowane, mineralne gleby wpływają na kompleksowość smaku win ze szczepów: Chardonnay, Bläufrankisch, Gewürztraminer, Riesling, Pinot Blanc i Pinot Noir.

partner-logo

Winnica Skarpa Dobrska

Skarpa Dobrska położona jest w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego oraz przylega do Rezerwatu Przyrody Skarpa Dobrska, który ciągnie się pasem od wschodu ku zachodowi w stronę Wisły. Stok, na którym położona jest winnica, jest eksponowany ku południowemu-wschodowi, dzięki czemu cechuje się bardzo silnym nasłonecznieniem przez cały dzień. Uprawa znajduje się na wysokości ok. 170 m n.p.m.
Na unikatowość winnicy znacznie wpływają wapienne skały osadowe powstałe około 50 milionów lat temu. Dobrze wykształcony profil rędziny wapiennej zapewnia dobry drenaż i zachęca winorośl do rozwoju głębokiego systemu korzeniowego. Biała gleba odbija promienie słoneczne, kierując je w kierunku owoców i liści, dzięki czemu są lepiej doświetlone. Ponadto wapień nadaje winom moc oraz swoisty aromat i smak. Obok odpowiedniego procesu przetwórczego kluczem do otrzymania wina o dobrej i bogatej strukturze są oczywiście owoce, z których ono powstanie. Dobra gleba zapewnia mineralność naszych win, natomiast cięcia sezonowe i zielone zbiory umożliwiają uzyskanie owoców o najlepszych walorach winiarskich. Stąd też równie ważne jest sumienne gospodarzenie samą winnicą – nie tylko winiarnią. Stąd też prace pielęgnacyjne wykonujemy samodzielnie bądź staramy się doglądać osobiście. Dzięki dbałości o najmniejsze szczegóły już na etapie pielęgnacji i wzrostu owoców mamy pewność, że będziemy mogli zaoferować Państwu produkt o najwyższej jakości.

partner-logo

Winnica Kazimierskie Wzgórza

Winnica Kazimierskie Wzgórza Nasza Winnica jest miejscem szczególnie wyjątkowym, stworzonym sercem i pasją. To chęć przybliżenia kultury regionu, to miejsce klimatycznych spotkań, chilloutu, odprężenia wśród delikatnie szeleszczącej zieleni. Naszym celem jest tworzenie przyjemnych i wyjątkowych win dla naszych gości oraz entuzjastów polskiego wina. Chcemy zaprezentować Wam naszą pasję, jednocześnie dając możliwość spróbowania uczestniczenia we wspólnym winobraniu. Magiczne położenie w otulinie Kazimierskiego Parku krajobrazowego, ale i żyzne lessowe gleby, troskliwa i ekologiczna uprawa winnicy, tradycyjne technologie winiarskie, nowoczesna przetwórnia i profesjonalny sprzęt przekładają się na aromaty i smaki zamknięte w butelkach.

partner-logo

Winnica Folwark Pszczew

Winnica Pszczew
Przed wiekami właścicielami Folwarku byli poznańscy biskupi, którzy mieli tutaj swoją letnią rezydencję i to oni jako pierwsi sprowadzili na Ziemię Międzyrzecką winną latorośl. Obecni właściciele Folwarku Pszczew, Państwo Żaneta i Łukasz Robak wrócili do dawnych tradycji i założyli w 2014 roku winnicę. Stara winnica powstała za budynkiem dawnej Gorzelni, który przed kilkoma laty został pieczołowicie odrestaurowany i obecnie jest jedną z głównych atrakcji turystycznych Pszczewa. Pierwsze krzewy winnej latorośli zasadzono wzdłuż ściany jednego z dawnych budynków gospodarczych. A ponad 600 następnych na działce między budynkiem a stawem.
W 2015 roku powstała nowa winnica, tuż obok folwarku na obszarze 5 ha, pod samym Pszczewskim Parkiem Krajobrazowym zasadzonych zostało tysiące nowych krzewów winnych. Do obsadzenia nowej winnicy wykorzystaliśmy nasze doświadczenie zdobyte podczas upraw winorośli na starej części. Zostały tam zasadzone takie odmiany jak: Regent, Cabernet, Souvignier, Solaris, Johanitter i Riesling. Takie same, jakie rosły 170 lat temu zarówno w okolicach Zielonej Góry, jak i w Pszczewie. Naszą pasją jest wino wysokiej jakości, dlatego w pełni angażujemy się w cały proces powstawania tego wyjątkowego trunku, od samej uprawy winorośli po degustację. W roku 2021 produkty pochodzące z Winnicy Folwarku Pszczew zostały odznaczone czapką „Kulinarnego Dziedzictwa Regionu Lubuskiego” co świadczy o ich wyjątkowej jakości i regionalnym pochodzeniu.

partner-logo

Winnica Notabene

Winnica Notabene
Winnica Notabene znajduje się w miejscowości Pstrągowa koło Strzyżowa. Pstrągowa to przyjazne turystom miejsce w województwie podkarpackim, które wbrew pozorom posiada wiele atrakcji. Odległość winnicy od Rzeszowa wynosi około 30km (40 minut drogi). Charakteryzuje ją bardzo bogate ukształtowanie terenu, do winnicy można dotrzeć kilkoma widokowymi trasami. Cały obszar tej wsi położony jest nad rzeką Pstrągówką. Powierzchnia Pstrągowej to2936ha. Dzięki właśnie takiemu ułożeniu terenu oraz bogatej zasobności gleby w minerały nasze winorośle bardzo dobrze owocują, a co za tym idzie są idealne do produkcji wina.

partner-logo

Hanewald Schwerdt

Winnica Hanewald – Schwerdt
Thomas Hanewald i Stephan Schwerdt to dwóch kuzynów, którzy w oparciu o rodzinę i niezwykle doświadczony zespół nadali kierunek uprawie winorośli w swojej posiadłości. Cała ekipa skupia się na Rieslingu i Pinot Noir, uzupełniając je wybiórczo lokalnymi i międzynarodowymi szczepami.
Wzgórza na północ od Bad Dürkheim pokryte są wapieniem. W Deidesheim i Ruppertsberg, położonych bardziej na południu, przeważa piaskowiec. Tak niespotykanie duża różnorodność gleb w winnicach to ogromny potencjał demonstracji różnorodnego wpływu klimatu i gleb na winogrona.
Dobre wino nabiera swojego charakteru już w winnicy i jest zdefiniowane przez jej charakter. Z tego powodu pochodzenie winogron stanowi jeden z największych jego walorów, który musi zostać utrwalony podczas winifikacji. W winnicy Hanewld-Schwerdt małe, ręczne zbiory i uważne przetwarzanie skutkują powstaniem rzemieślniczych, głównie wytrawnych win, z dużym potencjałem starzenia.

partner-logo

Guasti Clemente

Guasti clemente
Bezpośrednio po okresie II wojny światowej Clemente Guasti ufundował piwnicę, w której zaczęła produkować i sprzedawać najwyższej jakości wina z rdzenia Asti Provence, które znajduje się w Nizza Monferrato, jednym z najważniejszych miejsc winiarskich w regionie Piemontu. Jako wielki winiarz i innowator, jego osiągnięcia rozpoczęły się już w pierwszym roku działalności, odnotowując pochodzenie winogron na etykiecie butelki wina, ta innowacja miała ważną spuściznę na intuicji skierowanej do świata Barbera, praktycznie rozpoczął precyzyjne wskazanie związane z pojęciem „cru”, odnosząc się do znaczenia i selekcji posiadanych winnic. w ten sposób narodził się „Barbere di Cascina”, który nadal jest dumą Domu, noszący imięBarbera d’Asti Superiorer DOCG “Cascina Boschetto Vecchio” .

partner-logo

Wolf & Oak Distillery

Wolf & Oak Distillery
W świecie produkcji alkoholi jakościowych działamy od 2011 roku, najpierw hobbystycznie jako Wolf Distillery, producent trunków „sample not for sale“, zaś od 2018 roku pod marką Wolf & Oak Distillery. Założycielem Wolf & Oak Distillery jest Michał Płucisz. 2011 PIERWSZE BRANDY Powstaje pierwsze Brandy gronowe z dodatkiem miodu gryczanego.2016 DECYZJA O BUDOWIE Decyzja o budowie destylarni i starcie projektu „Wolf Distillery”. 04.2017 PREMIERA Premiera Okowity Żytniej – wtedy jeszcze pod nazwą „White Wolf”. 10.2017 LICYTACJE “Smoky Whiskey no. 1” w 30-litrowej beczce zlicytowane za 11 tysięcy złotych. Kolekcja 17 butelek zlicytowana za 10 tysięcy złotych.09.2018 MARKA I ZNAK Powstaje marka i znak towarowy „Wolf & Oak Distillery”.10.2018 ZAKUP GORZELNIA Zakup XIX-wiecznej gorzelni w Stanicy na Dolnym Śląsku. 01.2019 BLACK WATER BARRELS Dostawa 210 beczek, nowy amerykański dąb, 200-litrowe; Black Water Barrels. 08.2019 POZWOLENIE NA BUDOWĘ Destylarnia z pozwoleniem na budowę oraz zmiany sposobu użytkowania.10.2019 DYSTRYBUCJA Nasze trunki trafiają do 60 sklepów sieci Auchan w Polsce.

partner-logo

Wineway

Wineway
Nasz projekt Wineway powstał z miłości i pasji do wina oraz troski o wino. My profesjonaliści z branży winiarskiej traktujemy wino emocjonalnie. Dobre wino wcale nie musi być drogie. Wino to dla nas żywy twór, który lubimy degustować i pić. Ale wino da się w pełni poznać i sprawi nam maksimum przyjemności, gdy właściwie je zaserwujemy. Dlaczego wino czasem nam nie smakuje? Powodów jest wiele i niekoniecznie będzie to brak jakości wina. za wysoka lub zbyt niska temperatura podania za mały kieliszek o nieodpowiednim kształcie brak dekantacji, czyli procesu, w którym wino łapie oddech powietrza po opuszczeniu butelki, dzięki dekantacji wino otwiera się, a my doświadczamy jego walorów aromatycznych i pełni smaku a jeśli jeszcze jedzenie na stole zamiast współgrać i uzupełniać się z winem, dominuje i psuje jego smak, mamy wszystkie odpowiedzi! Może właśnie dlatego wino nam nie smakuje? Chcemy działać dla dobra wina i właściwej celebracji wina – to jest nasz cel. I nie chodzi o promocję wina dla wina, ale o szerzenie świadomej kultury picia wina. Wino lubi być otwarte we właściwym czasie i miejscu. W tym, a nie innym gronie ludzi oraz podane do jedzenia, które będzie dla niego najlepszą parą. Oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości akcesoriów winiarskich. Dzięki nim zaserwujesz wino jak prawdziwy sommelier! mamy szeroką gamę profesjonalnych i niezwykle trwałych korkociągów kelnerskich – trybuszonów, od dziś z łatwością otworzysz każdą butelkę, do wyboru do koloru, korkociągi klasyczne i designerskie, eleganckie i codzienne, zróżnicowane ceny, ale jakość gwarantowana szybko schłodzisz wino do właściwej temperatury – do tego użyj coolera (ice bucket) z lodem i wodą lub utrzymaj niską temperaturę wina dzięki żelowym opaskom dzięki cyfrowym termometrom do wina sprawdzisz temperaturę i podasz wino odpowiednio schłodzone cała gama nalewaków do win spokojnych i musujących pomoże Ci zaserwować wino bez zalewania obrusu dekantery i aeratory dadzą winom szansę napowietrzyć się i wydobędą pełnię aromatu i smakunaj wyższej klasy technologiczne lub bardziej codzienne stopery do wina, dzięki nim przechowasz otwartą butelkę wina nawet do 10 dni! Już nie musisz „poświęcać się” żeby skończyć butelkę, wino spokojnie poczeka! zestawy prezentowe kilku akcesoriów lub akcesoriów w parze z winem naszej autorskiej i sprawdzonej selekcji oraz wiele, wiele praktycznych dodatków: znaczniki na kieliszki, torby, spluwaczki degustacyjne możliwość zamówienia większych ilości akcesoriów z brandingiem – nazwą lub logo waszej firmy, na tę okazję mamy dodatkową linię akcesoriów, w twej sprawie napisz do nas na: info@wineway.pl

partner-logo

VININOVA

Początkowo oferta firmy składała się w całości z win Nowego Świata – z Argentyny, Chile, Australii i RPA. Z czasem, mając na uwadze wzrastające wymagania klientów, rozszerzyli portfolio o wina hiszpańskie, włoskie, francuskie, portugalskie, węgierskie, austriackie, niemieckie a dzisiaj w ofercie mają wina również z Gruzji, Bułgarii, Libanu, Izraela, USA, Nowej Zelandii i Urugwaju. Do oferty dołączyły również akcesoria winiarskie.
W marcu 2015 roku Vininova rozpoczęła dystrybucję alkoholi premium skupionych wokół marki The Bar Premium Spirits Brands. W ofercie znajdują się produkty wielu renomowanych globalnych marek w zakresie: wódka, gin, rum, tequila, szkocka whisky, amerykańskie whiskey i Bourbon, likiery, bittery, porto, grappa, koniak i armaniak. Są to alkohole najwyższej jakości, niedostępne w sklepach sieciowych, przeznaczone dla najlepszych coctail barów i restauracji, sklepów specjalistycznych i kolekcjonerów. Od sierpnia 2019 marka alkoholi mocnych funkcjonuje jako The Bar Unique Spirits by Vininova i ma w swoim portfolio ponad 130 pozycji od kilkunastu producentów.

partner-logo

Partner Center

Partner center to firma sprowadzająca na stoły polskich restauracji nie tylko świetnej jakości wino jako produkt sam w sobie, ale wraz z nim podaje nam do stołu opowieść i historię ludzi zaangażowanych w jego tworzenie. Każda butelka sprowadzona przez Wine Direct to tradycje i legendy rodzinne przekazywane z pokolenia na pokolenie. To nastroje i decyzje enologów odpowiedzialnych za produkcję trunku, to również tajniki technologiczne, a nawet anomalie pogodowe, mające wpływ na jego jakość. Wszystko to uchwycone i zaklęte w cierpki, taniczny lub delikatnie słodki smak białych, różowych lub czerwonych win stanowi dla Wine Direct pretekst do snucia przez sommeliera lub kelnera opowieści przy stole. Cenimy kuchnię, wino i… emocje, które zapadają w pamięć i serca gości restauracji.

partner-logo

Winnica Gronowscy

O winnicy
W miejscu gdzie dziś znajduje się winnica kiedyś rósł ciemny gaj, po łacinie lukus. Słowo to zainspirowało założycieli siedliska do nazwania tego miejsca Łukową, a nas – ich potomków, do nadania takiej nazwy naszym winom. Rys historyczny Wieś Łukowa, w której zlokalizowana jest winnica została założona w II połowie XIV wieku. W roku 1570 przeszła w dziedziczne posiadanie rodu Zamoyskich, którzy na terenie Roztocza posiadali swoje winnice (w Zwierzyńcu oraz Krasnobrodzie). Kres plantacjom położyły wojny drugiej połowy XVII w. i początku XVIII w. Wiek XIX to okres zaboru rosyjskiego. W kolejnym stuleciu tereny te były świadkiem historycznych walk I i II Wojny Światowej. Świadectwem tych wydarzeń są liczne zabytki i miejsca pamięci, które znajdziemy w regionie. Na przestrzeni ponad sześciu stuleci dziejów wsi Łukowa zaszły wielkie zmiany. Dziś jest to dynamicznie rozwijający się region, o wyjątkowych walorach turystycznych, a za sprawą naszej działalności wskrzeszana jest tradycja uprawy winorośli na tych obszarach. Położenie Gmina Łukowa rozciąga się pośród porośniętych lasami wzgórz Środkowego Roztocza, a sama wieś znajduje się na skraju Puszczy Solskiej. Przepływają przez nią rzeki Tanew i Sopot, tworząc miejscami niezwykłe sieci niewielkich wodospadów zwanych szumami. O urokach Roztocza pisywali poeci. Janina Żelechowska w wierszu: „Nad Tanwią” pisze: „Poniesiesz w sercu szept rzeki, Jej urok w dzieciństwie poznany. Jak najcenniejszy hieroglif, na nowo przez ciebie czytany”.Także Jan Kochanowski docenił piękno regionu pisząc: „Jeśli chcesz rzek przezornych pławem napaść oczy:Tu Sopot i Tenwica swoją rosę toczy”.Takie położenie winnicy sprzyja uprawie winorośli ze względu na korzystne warunki klimatyczne – niedaleka odległość od terenów leśnych i rzek tworzy swoisty mikroklimat. Roztocze to także region Polski o największej liczbie słonecznych dni w ciągu roku, co sprzyja dojrzewaniu winogron. Tereny te mogą poszczycić się też najczystszym powietrzem w kraju.
Winnica Winnica Gronowscy zlokalizowana jest w posiadłości, która od wielu pokoleń jest własnością naszej rodziny. Znajduje się na delikatnie pochylonym południowym zboczu spiętrzenia, na glebach brunatnych uformowanych przez ciemny gaj, który porastał te tereny przez setki tysięcy lat. Pierwsze nasadzenia miały miejsce w 2008 roku i był to moment kiedy rozpoczęła się nasza wielka przygoda. Przez kolejne lata winnica była systematycznie powiększana, a rok 2015 stał się pierwszym rocznikiem, który trafił do sprzedaży komercyjnej. Nasze wina są rześkie, owocowe i pełne słońca, którego na Roztoczu mamy wyjątkowo dużo. Są efektem wielkiej pasji i ręcznej pracy członków naszych rodzin z trzech pokoleń

partner-logo

Winnica "Dwa Wzgórza"

Winnica „Dwa Wzgórza” leży na pograniczu Roztocza, Wyżyny Lubelskiej oraz Kotliny Sandomierskiej. Ciężkie gliniaste gleby oraz lekkie piaszczyste dają wiele możliwości przy tworzeniu unikalnych w smaku win. Pierwsze winogrona zostały posadzone w 2015 roku na powierzchni 60 arów, do dziś w skład winnicy wchodzą działki o łącznej wielkości niemal 2 hektarów na których posadzone jest około 7500 winorośli. Odmianami uprawianymi na wino białe oraz „Pierwszy Mróz” są: Seyval Blanc, Bianca, Hibernal, Vidal Blanc oraz Jutrzenka natomiast na wino szare: Leon Millot, Rondo i Marechal Foch. Winogrona od samego początku uprawiane są ekologicznie ponieważ tylko w taki sposób mogą dać one najwyższej jakości sok z którego później powstaje wino o wyjątkowym smaku i aromacie. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju wina białe oraz niespotykane na Polskim rynku wino szare oraz „Pierwszy mróz”. Wino szare dzięki produkcji metodą szampańską jest lekkie, delikatne i orzeźwiające, idealnie nadaje się na gorące letnie dni, natomiast „Pierwszy Mróz” powstaje z owoców zbieranych późną jesienią kiedy przychodzą pierwsze przymrozki, zapewnia to zarówno większą moc jak i słodycz, które komponują się dając doznania niespotykane w standardowych winach. Trunek ten musi dojrzewać co najmniej dwa lata dlatego obecnie nie jest jeszcze dostępny jednak w niedalekiej przyszłości zostanie udostępniony dla wszystkich miłośników wina.

partner-logo

Winnica Melancholia

Winnica Melancholia
Winnica Melancholia od 2007 r. robi swoje. Saturn kojarzy się z melancholią, dlatego tutejsze wina na ogół noszą nazwy księżyców Saturna. Ale poza melancholijnym charakterem etykiet tutejsze wino raczej poprawia humor niż go obniża. W ciągu 15 lat istnienia winnicy właściciel modyfikował swoje podejście do wina. Ostatecznie wina z Melancholii charakteryzuje mocny i dojrzały bukiet. Wśród pozornej ciszy, jaka rozpościera się nad winnicą Melancholia wielu, którzy spróbowali tutejszych win wraca rekomendując je przyjaciołom

partner-logo

Ser Tom

Ser Tom
Jesteśmy lokalną serowarnią mieszczącą się w Sączowie w woj. śląskim. Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju serów począwszy od twarogów poprzez sery dojrzewające, pleśniowe a skończywszy na jogurtach i kefirach. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z mleka krowiego, koziego i owczego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

partner-logo

Jacob's Creek

Jacobs Creek
Historia Jacob’s Creek to historia ludzi, miejsc i pasji. 167-letnia historia Gramp & Sons, która rozpoczęła się, gdy bawarski imigrant tak bardzo tęsknił za smakiem wina ze swojej ojczyzny, postanowił rozpocząć uprawę winogron. Odkryj naszą pasję do produkcji wina i naszą podróż, aby stać się jednym z najlepszych producentów wina w Australii.

partner-logo

Lutomski Wino

W imporcie i sprzedaży wina mamy już prawie 20-letnią praktykę. Ze względu na bogate doświadczenie gastronomiczne prezentowana przez nas oferta jest tworzona z myślą właśnie o gastronomii oraz jej specyficznych potrzebach. Współpracujemy wyłącznie z winiarniami rodzinnymi, które samodzielnie uprawiają winorośl, najczęściej ekologicznie i biodynamicznie, oraz samodzielnie produkują wino, posiadając jednocześnie najwyższą renomę we własnych regionach. Mamy do zaproponowania Państwu wina o charakterze rzemieślniczym jako alternatywę dla rozpowszechnionych na polskim rynku win przemysłowych.
In vino veritas.

partner-logo

Wine & Fashion

Wine & Fashion zajmuje się modą i winem.Dlatego na stronie www.winefashion.pl trzeba wybrać swój cel (drogowskaz). Niestety jak to bywa w życiu nie wszystkie informacje na stronie są aktualne. Wina importujemy z Węgier,Portugalii,Hiszpanii. Być może zdążymy z Włochami lub Francją. Z Węgier posiadamy w ofercie wina z Górnej Panonii , Balatonu oraz Villany. Portugalia to wina z regionów Tejo, Alantejo, Douro, Vinho Verde. Hiszpania to oczywiście Cava oraz wina z La Manchy. Wina przez nas importowane przeznaczone są zarówno na codzienny użytek jak i specjalne okazje.W ofercie posiadamy wina doceniane na wielu konkursach jedno z nich posiada prawdziwego winnego Oskara – Złoty Decanter.Jeżeli potrzeba więcej informacji to chętnie coś podrzucę. Mam nadzieję że logo da radę ściągnąć ze strony jeśli nie to proszę o sygnał.
Jesteśmy też na facebooku winoimoda.

partner-logo

Las Stocki

partner-logo

Laficaia

partner-logo

Viver