partner-logo

Winny Skład

Od kiedy tylko Winny Skład pojawił się na mapie Lublina stawiamy sobie ambitne cele. Aktualnie pod naszym parasolem znajduje się winebar Grono, w pierwszej połowie 2018 roku dołączy do niego winebar i restauracja Tinto. Mamy w planach kolejne lokale i sieć sklepów.
Importujemy do Polski wysokiej jakości wina z całej Europy, ze szczególnym skupieniem na wszystkich rejonach Włoch. Organizujemy degustacje i wieczory z winem, zajmujemy się winnym cateringiem, a także układaniem kart win dla restauracji w ramach HoReCa.
Promujemy w naszym mieście kulturę radosnego i odpowiedzialnego picia wina. Chcemy tworzyć przestrzenie, gdzie wino spotyka się ze sztuką i kulturą oraz, przede wszystkim, doskonałym jedzeniem. Dzięki temu będziesz mógł się w pełni cieszyć w winem w gronie rodziny lub przyjaciół. Uważamy, że jednym z najpiękniejszych aspektów wina jest jego różnorodności oraz indywidualność gustów i smaków jego pasjonatów. Indywidualny gust każdego klienta jest naszym zdaniem w najważniejszy w doborze wina do zakupu.
W Winnym Składzie staramy się stale poszerzać wiedzę na temat win i pracujemy nad ofertą. Uczestniczymy w wyjazdach enologicznych, spotykamy się z ekspertami, producentami i poszukujemy nowych smaków. Dzięki temu nasza oferta jest stale aktualizowana i zawsze można znaleźć w niej nowe, ciekawe okazy

partner-logo

Guasti Clemente

Guasti clemente
Bezpośrednio po okresie II wojny światowej Clemente Guasti ufundował piwnicę, w której zaczęła produkować i sprzedawać najwyższej jakości wina z rdzenia Asti Provence, które znajduje się w Nizza Monferrato, jednym z najważniejszych miejsc winiarskich w regionie Piemontu. Jako wielki winiarz i innowator, jego osiągnięcia rozpoczęły się już w pierwszym roku działalności, odnotowując pochodzenie winogron na etykiecie butelki wina, ta innowacja miała ważną spuściznę na intuicji skierowanej do świata Barbera, praktycznie rozpoczął precyzyjne wskazanie związane z pojęciem „cru”, odnosząc się do znaczenia i selekcji posiadanych winnic. w ten sposób narodził się „Barbere di Cascina”, który nadal jest dumą Domu, noszący imięBarbera d’Asti Superiorer DOCG “Cascina Boschetto Vecchio” .

partner-logo

Partner Center

Partner center to firma sprowadzająca na stoły polskich restauracji nie tylko świetnej jakości wino jako produkt sam w sobie, ale wraz z nim podaje nam do stołu opowieść i historię ludzi zaangażowanych w jego tworzenie. Każda butelka sprowadzona przez Wine Direct to tradycje i legendy rodzinne przekazywane z pokolenia na pokolenie. To nastroje i decyzje enologów odpowiedzialnych za produkcję trunku, to również tajniki technologiczne, a nawet anomalie pogodowe, mające wpływ na jego jakość. Wszystko to uchwycone i zaklęte w cierpki, taniczny lub delikatnie słodki smak białych, różowych lub czerwonych win stanowi dla Wine Direct pretekst do snucia przez sommeliera lub kelnera opowieści przy stole. Cenimy kuchnię, wino i… emocje, które zapadają w pamięć i serca gości restauracji.

partner-logo

Winnica Gronowscy

O winnicy
W miejscu gdzie dziś znajduje się winnica kiedyś rósł ciemny gaj, po łacinie lukus. Słowo to zainspirowało założycieli siedliska do nazwania tego miejsca Łukową, a nas – ich potomków, do nadania takiej nazwy naszym winom. Rys historyczny Wieś Łukowa, w której zlokalizowana jest winnica została założona w II połowie XIV wieku. W roku 1570 przeszła w dziedziczne posiadanie rodu Zamoyskich, którzy na terenie Roztocza posiadali swoje winnice (w Zwierzyńcu oraz Krasnobrodzie). Kres plantacjom położyły wojny drugiej połowy XVII w. i początku XVIII w. Wiek XIX to okres zaboru rosyjskiego. W kolejnym stuleciu tereny te były świadkiem historycznych walk I i II Wojny Światowej. Świadectwem tych wydarzeń są liczne zabytki i miejsca pamięci, które znajdziemy w regionie. Na przestrzeni ponad sześciu stuleci dziejów wsi Łukowa zaszły wielkie zmiany. Dziś jest to dynamicznie rozwijający się region, o wyjątkowych walorach turystycznych, a za sprawą naszej działalności wskrzeszana jest tradycja uprawy winorośli na tych obszarach. Położenie Gmina Łukowa rozciąga się pośród porośniętych lasami wzgórz Środkowego Roztocza, a sama wieś znajduje się na skraju Puszczy Solskiej. Przepływają przez nią rzeki Tanew i Sopot, tworząc miejscami niezwykłe sieci niewielkich wodospadów zwanych szumami. O urokach Roztocza pisywali poeci. Janina Żelechowska w wierszu: „Nad Tanwią” pisze: „Poniesiesz w sercu szept rzeki, Jej urok w dzieciństwie poznany. Jak najcenniejszy hieroglif, na nowo przez ciebie czytany”.Także Jan Kochanowski docenił piękno regionu pisząc: „Jeśli chcesz rzek przezornych pławem napaść oczy:Tu Sopot i Tenwica swoją rosę toczy”.Takie położenie winnicy sprzyja uprawie winorośli ze względu na korzystne warunki klimatyczne – niedaleka odległość od terenów leśnych i rzek tworzy swoisty mikroklimat. Roztocze to także region Polski o największej liczbie słonecznych dni w ciągu roku, co sprzyja dojrzewaniu winogron. Tereny te mogą poszczycić się też najczystszym powietrzem w kraju.
Winnica Winnica Gronowscy zlokalizowana jest w posiadłości, która od wielu pokoleń jest własnością naszej rodziny. Znajduje się na delikatnie pochylonym południowym zboczu spiętrzenia, na glebach brunatnych uformowanych przez ciemny gaj, który porastał te tereny przez setki tysięcy lat. Pierwsze nasadzenia miały miejsce w 2008 roku i był to moment kiedy rozpoczęła się nasza wielka przygoda. Przez kolejne lata winnica była systematycznie powiększana, a rok 2015 stał się pierwszym rocznikiem, który trafił do sprzedaży komercyjnej. Nasze wina są rześkie, owocowe i pełne słońca, którego na Roztoczu mamy wyjątkowo dużo. Są efektem wielkiej pasji i ręcznej pracy członków naszych rodzin z trzech pokoleń

partner-logo

Winnica "Dwa Wzgórza"

Winnica „Dwa Wzgórza” leży na pograniczu Roztocza, Wyżyny Lubelskiej oraz Kotliny Sandomierskiej. Ciężkie gliniaste gleby oraz lekkie piaszczyste dają wiele możliwości przy tworzeniu unikalnych w smaku win. Pierwsze winogrona zostały posadzone w 2015 roku na powierzchni 60 arów, do dziś w skład winnicy wchodzą działki o łącznej wielkości niemal 2 hektarów na których posadzone jest około 7500 winorośli. Odmianami uprawianymi na wino białe oraz „Pierwszy Mróz” są: Seyval Blanc, Bianca, Hibernal, Vidal Blanc oraz Jutrzenka natomiast na wino szare: Leon Millot, Rondo i Marechal Foch. Winogrona od samego początku uprawiane są ekologicznie ponieważ tylko w taki sposób mogą dać one najwyższej jakości sok z którego później powstaje wino o wyjątkowym smaku i aromacie. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju wina białe oraz niespotykane na Polskim rynku wino szare oraz „Pierwszy mróz”. Wino szare dzięki produkcji metodą szampańską jest lekkie, delikatne i orzeźwiające, idealnie nadaje się na gorące letnie dni, natomiast „Pierwszy Mróz” powstaje z owoców zbieranych późną jesienią kiedy przychodzą pierwsze przymrozki, zapewnia to zarówno większą moc jak i słodycz, które komponują się dając doznania niespotykane w standardowych winach. Trunek ten musi dojrzewać co najmniej dwa lata dlatego obecnie nie jest jeszcze dostępny jednak w niedalekiej przyszłości zostanie udostępniony dla wszystkich miłośników wina.

partner-logo

Winnica Melancholia

Winnica Melancholia
Winnica Melancholia od 2007 r. robi swoje. Saturn kojarzy się z melancholią, dlatego tutejsze wina na ogół noszą nazwy księżyców Saturna. Ale poza melancholijnym charakterem etykiet tutejsze wino raczej poprawia humor niż go obniża. W ciągu 15 lat istnienia winnicy właściciel modyfikował swoje podejście do wina. Ostatecznie wina z Melancholii charakteryzuje mocny i dojrzały bukiet. Wśród pozornej ciszy, jaka rozpościera się nad winnicą Melancholia wielu, którzy spróbowali tutejszych win wraca rekomendując je przyjaciołom

partner-logo

Lutomski Wino

W imporcie i sprzedaży wina mamy już prawie 20-letnią praktykę. Ze względu na bogate doświadczenie gastronomiczne prezentowana przez nas oferta jest tworzona z myślą właśnie o gastronomii oraz jej specyficznych potrzebach. Współpracujemy wyłącznie z winiarniami rodzinnymi, które samodzielnie uprawiają winorośl, najczęściej ekologicznie i biodynamicznie, oraz samodzielnie produkują wino, posiadając jednocześnie najwyższą renomę we własnych regionach. Mamy do zaproponowania Państwu wina o charakterze rzemieślniczym jako alternatywę dla rozpowszechnionych na polskim rynku win przemysłowych.
In vino veritas.

partner-logo

VININOVA

Początkowo oferta firmy składała się w całości z win Nowego Świata – z Argentyny, Chile, Australii i RPA. Z czasem, mając na uwadze wzrastające wymagania naszych klientów, rozszerzyliśmy nasze portfolio o wina hiszpańskie, włoskie, francuskie, portugalskie, węgierskie, austriackie, niemieckie a dzisiaj w ofercie mamy wina również z Gruzji, Bułgarii, Libanu, Izraela, USA, Nowej Zelandii i Urugwaju. Do oferty dołączyły również akcesoria winiarskie.

partner-logo

Las Stocki

Winnica powstała w 2008r. Prowadzona jest przez Mariusza i Beatę Grabka w malowniczej wsi Las Stocki koło Kazimierza Dolnego. Jej powierzchnia to 1,2ha winorośli. Uprawiane są tu odmiany na wina białe i czerwone. Od 2014 roku w winnicy powstaje sześć gatunków win wytrawnych, jednoodmianowych.

Winnica znajduje się w otoczeniu Kazimierskiego Parku Krajobrazowego i sąsiaduje z pięknymi lessowymi wąwozami.

Winnica zaprasza enoturystów indywidualnych i grupy w okresie kwiecień-wrzesień na degustacje i kupno win.

partner-logo

NORTH COAST

NORTH COAST to największy w Polsce importer i dystrybutor wysokogatunkowych produktów spożywczych pochodzących głównie z Włoch, ale także z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz Anglii. Swoją działalność firma rozpoczynała w 1992 roku od zaledwie kilku włoskich marek z asortymentem produktów suchych. Dziś NORTH COAST to przedsiębiorstwo będące częścią francuskiej grupy mleczarskiej LACTALIS, zatrudniające blisko 250 osób z rocznym obrotem ponad 260 mln zł, działające na terenie całego kraju oraz obsługujące rynki Europy Środkowo – Wschodniej.
Aktualnie w ofercie firmy jest blisko 1500 indeksów od ponad 100 dostawców tj. Agnesi, Galbani, Cirio, Lotus, Riso Gallo, Sandalfour, Sacla, Pasqua, Bindi, Roberto, Cellini i wiele innych lubianych przez klientów i znanych na całym świecie marek. NORTH COAST to również dystrybutor włoskich win i alkoholi. W ramach projektu Italian Bar klienci znajdą szeroką ofertę włoskich alkoholi, począwszy od popularnego aperitivo, poprzez digestivo, wermuty, giny oraz soft drinki, kończąc na bombardino.

partner-logo

Winnica Notabe

Winnica Notabene usytuowana jest na południowym stoku malowniczej miejscowości – Pstrągowej, oddalonej o 30km od Rzeszowa. Jest to niezwykle klimatyczne, ciche miejsce tworzone przez ludzi pełnych pasji, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta przy lampce pysznego wina – czy to na zorganizowanej degustacji czy imprezie zamkniętej. Założona w 2015 roku. Grona dojrzewają na niewielkim areale 50a pod czujnym okiem właściciela. Stok o nachyleniu 15% dostarcza mnóstwo słońca dla 2500 winnych krzewów tam rosnących. Nazwa winnicy oraz win pochodzą z języka łacińskiego. Notabene w dosłownym tłumaczeniu oznacza „dobrą ocenę”, ale może być stosowane jako wtrącenie „nawiasem mówiąc”. Ortus w języku łacińskim oznacza wschód słońca natomiast Collis – wzgórze, miejsce, gdzie dojrzewają grona. Każde z naszych win ma swoją własną historię…
Winnica jest manufakturą i rodzinną pasją, którą zapoczątkował właściciel – Wiesław Kujda.ne

partner-logo

City Wine

Trudne początki

W 1988r. Bernard Porowski, wraz ze wspólnikami założył firmę, która jako pierwsza zaczęła sprowadzać francuskie wino do postkomunistycznej Polski. Początki współpracy z francuskimi dystrybutorami nie były łatwe, ponieważ nikt nie traktował Polaków poważnie. Tym, który uwierzył w nasz rynek był Piere Louis Seneclauze, to on zbudował pierwsze podwaliny wiedzy winiarskiej w firmie- „Wino to bogactwo subtelności” – mówił. Nauczył nas tajników sprzedaży i współpracy z restauracjami, które do tej pory są żywe w firmie. Myśl, na której zbudowana była dalsza kultura firmy to: „Nigdy nie zajmuj się winem przeciętnym!”.

Rozwój firmy

Wraz z rozwojem firmy powiększało się portfolio win europejskich i światowych. Dzięki współpracy z wielkimi domami: Rothschild, Bouchard Pere & Fils, La Chablissienne, Col d’Orcia, Rocca delle Macie czy Domenico Clerico, możliwe było sprowadzanie win z Nowego Świata: Chile, Argentyny, Australii, RPA, Nowej Zelandii i Izraela. Jako pierwsi wprowadzaliśmy na rynek Polski największe etykiety świata.

Dowodem na jakość naszych win jest to, że Bernard Porowski osobiście dobierał wina na dyplomatyczne kolacje między innymi z Papieżem Janem Pawłem II podczas Pielgrzymki „Gaude Mater Polonia”, czy Królową Angielską Elżbietą II podczas Jej jedynej wizyty w Polsce.

Poza sukcesami, były też ciężkie chwile: firma przetrwała próbę wrogiego przejęcia, czy zmiany nazwy. Do 2012 r. cała sieć znana była pod szyldem La Passion du Vin, który teraz możecie zobaczyć nad sklepami stacjonarnymi. Działem Horeca zajmuje się marka CityWine, a sprzedażą internetową Winnica.pl.

Misja

Naszym nadrzędnym celem jest ułatwienie klientowi zakupu dobrego wina, wspieranie go w pozyskiwaniu wiedzy winiarskiej i promocja wina w Polsce. Z radością dzielimy się naszą wiedzą o winie i pasją w łączeniu wina z jedzeniem. Dlatego stworzyliśmy sieć sklepów specjalistycznych, wine barów i restauracji. Najważniejszą częścią naszego biznesu jest szeroko zakrojona współpraca z sektorem horeca. Nie tylko szkolimy kelnerów, tworzymy rozwiązania IT, ale też oferujemy nowy, prosty język mówienia o winie – Vinocompas, dzięki któremu język wina staje się zrozumiały dla każdego, oraz na tyle intuicyjny by jego znaki rozumieć natychmiast!

partner-logo

Winnica Miłoszówka

Winnica Miłoszówka
mała, rodzinna Winnica, prowadzona przez małżeństwo, położona między Nałęczowem a Kazimierzem Dolnym w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.
Robiąc wino dla siebie, stopniowo powiększyliśmy winnicę o nowe odmiany, i tak pewnego dnia postanowiliśmy podzielić się efektami naszej pracy z innymi miłośnikami polskiego wina. Na 1,5 h parceli posadzono kilka odmian winorośli na wina białe: Bianka, Solaris,Johanniter, Seyval Blanc i Muscaris oraz na wina czerwone : Rondo, Regent, Cabernet Cortis, Leon Millot. Winnica założona w 2015 r, pierwsze wina zaczęła sprzedawać w 2019 r.
Lessowe gleby, na których rosną winorośla, nadają winom mineralny aromat i smak, zdecydowanie wyczuwalne w białych winach.Południowo-zachodnie nasłonecznienie stoku powoduje powolne osiąganie ostatecznego poziomu cukru w jagodach winorośli, szczególnie istotne dla czerwonych odmian. Cukier w wyniku fermentacji przerabiany jest na alkohol.

partner-logo

Winnica Tomani

Winnica Tomani to rodzinna winnica położona w urokliwej miejscowości Kłoczew w województwie lubelskim. Produkujemy wina białe, czerwone oraz różowe z własnej uprawy winorośli. Posiadamy kilka różnych odmian dzięki czemu nasza oferta jest zróżnicowana. Naszym gościom oferujemy możliwość zwiedzenia winnicy, winiarni, degustacji win, spaceru po zacisznej okolicy z kieliszkiem wina oraz urządzenia pikniku pomiędzy winogronami. Serdecznie zapraszamy 🙂

partner-logo

GoGastro

partner-logo

Winnica Jaworowo

WINNICA JAWOROWO

Winnica Jaworowo leży w polodowcowej rynnie Powidzko-Bieniszewskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu w Wielkopolsce. Wino w z naszej winnicy powstaje w sposób naturalny, od ręcznego zbioru winogron przez tradycyjne metody winifikacji bez sztucznych dodatków. Winnica powstała z pasji do wina, z pasji do tworzenia czegoś niepowtarzalnego. Mamy to szczęście, że mogliśmy ją stworzyć w niezwykle urokliwym miejscu. Część naszej winnicy rośnie w otoczeniu lasu modrzewiowego tuż przy stawie pełnym ryb. Dzięki temu wizyta u nas dostarcza Gościom niezapomnianych wrażeń przyrodniczych.
Obecnie uprawiamy na powierzchni ok. 3 ha dziewięć szczepów, a wśród nich odmiany białe to Solaris, Seyval Blanc, Chardonnay, Traminer i Riesling oraz czerwone Regent, Cabernet Cortis, Pinot Noir i Monarch. Szczególnie przyjazny mikroklimat tych terenów z łagodną zimą i bardzo ciepłym latem pozwala na obfite plony pięknych, soczystych winogron.
Winnica Jaworowo to młoda, polska winnica. Nasza winiarnia dopiero powstaje. Chcemy, żeby było to miejsce profesjonalne dlatego stawiamy na najlepszą jakość i najwyższe standardy. W przetwórni mamy nowoczesne urządzenia winiarskie pozwalające uzyskać właściwe środowisko dla tworzenia niezwykle wrażliwego trunku jakim jest wino. Naszym celem jest całkowita symbioza z przyrodą. Tworzymy wino naturalne, bez siarki, a także bez żadnych substancji chemicznych. Wytwarzane przez nas wino czerwone w większości wypadków jest wyjątkowe nie tylko w Wielkopolsce, ale także na skalę światową. Jako jedni z nielicznych oferujemy wino nie zawierające w swoim składzie siarczynów. Potwierdzeniem tego faktu są badania przeprowadzone przez profesjonalne laboratorium enologiczne. Winnica Jaworowo to winorośl uprawiana organicznie w całkowitej symbiozie z przyrodą. W uprawie winorośli staramy się nie stosować inwazyjnych środków chemicznych. Wszystkie chwasty usuwamy mechanicznie , a w razie potrzeby nawet ręcznie. W ochronie roślin używamy tylko biopreparaty i środki na bazie naturalnych składników. Dajemy miłośnikom wina produkt jak najbardziej naturalny. Można powiedzieć, że wino z naszej winnicy to wino wegańskie. Jest to możliwe dlatego , że nie dodajemy do naszego wina dosłownie nic, a więc nie ma w nim substancji pochodzenia zwierzęcego. Nasze wino to 100% soku z winogron i szlachetne drożdże winiarskie.

Zapraszając do Winnicy Jaworowo pragniemy dać Gościom chwile wytchnienia od stale biegnącego świata. Wizyta w polskiej winnicy niemal w środku Wielkopolski to chwile spędzone w zgodzie z naturą. Dla każdego Gościa mamy czas. Opowiadamy jak stworzyliśmy naszą winnicę i jak tworzymy nasze wina. Opowiadamy o pasji naszego życia! Oczywiście w czasie wizyty można zwiedzać winnicę, robić zdjęcia i cieszyć się przyrodą. Organizujemy również degustacje dla grup. Winnica Jaworowo to miejsce pełne pasji do życia i do wina. Zapraszamy Wszystkich chcących posłuchać jak prowadzimy winnicę i tworzymy wino. Zapraszamy do nietuzinkowej polskiej winnicy prowadzonej przez pasjonatów.

partner-logo

Winnica Socha

Rodzinna Winnica Socha – Ciepły klimat Roztocza, lessowe gleby na wapiennym podłożu oraz siedlisko położone na wysokości 242 m. n.p.m. tworzą i idealne warunki do uprawy winorośli oraz produkcji wyjątkowych win.
Wino stworzone zgodnie z naturalnymi i ekologicznymi metodami stosowanymi zarówno w winnicy jak i w winiarni, by efekt naszej ręcznej pracy był produktem naturalnym, a ingerencja okrojona do niezbędnych acz koniecznych zabiegów enologicznych,

partner-logo

Winnica Żak

Winnica Żak jest małą, rodzinną i ekologiczną winnicą położoną w miejscowości Laszki, założoną w 2019 roku przez Adama Kisielewicza. Winnica znajduje się w południowej części Płaskowyżu Tarnogrodzkiego na Podkarpaciu, a na południowym czole Płaskowyżu uprawiamy nasze 12 szczepów winorośli. Wytwarzane w tym miejscu wina charakteryzują się dużą esencjonalnością i świeżym owocowym smakiem.
Wina w naszej winnicy powstają z pasji – wytwarzamy je w sposób naturalny – są wegańskie, z potencjałem starzenia. Wszystkie grona selekcjonujemy ręcznie. Lubimy tworzyć freaki z błyskiem – znajdziesz u nas Pet-Naty, wina pomarańczowe, różowe, a także klasyki.
Spróbuj Żaka – nasze wino przenosi do gwiazd.

partner-logo

Quattro P

Nasza winiarnia powstała z miłości do włoskiego wina i chęci promowania kultury picia szlachetnych trunków, która we Włoszech liczy tysiące lat. Przekraczając jej próg, przeniesiesz się do wspaniałej piwnicy, pełnej win z różnych krain geograficznych Włoch. Jednym spojrzeniem nie ogarniesz ogromu oferowanych przez nas szczepów i marek, od najbardziej popularnych i znanych do tych, które tylko czekają, żebyś właśnie Ty je odkrył.

Każde z win ma swoją wyjątkową historię do opowiedzenia. Z różnorodnej palety składającej się z ponad 700 etykietek możesz wybrać nie tylko te, które bardziej działają na Twoją wyobraźnię i zmysły, ale również takie trunki, które wyróżnią Twój lokal i sprawią, że Twoi klienci będą do niego chętnie wracać.

partner-logo

Wineway

Wineway – Let’s celebrate wine

Projekt Wineway powstał z miłości i pasji do wina oraz troski o wino. My profesjonaliści z branży winiarskiej traktujemy wino emocjonalnie. Wino to dla nas żywy twór, który lubimy degustować i pić. Ale wino da się w pełni poznać i sprawi nam maksimum przyjemności, gdy właściwie je zaserwujemy. Działamy dla dobra wina i właściwej jego celebracji, a dzięki naszym akcesoriom winiarskim wspieramy kulturę picia wina.

Oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości akcesoriów winiarskich. Zapraszamy po korkociągi, coolery, nalewaki, aeratory, stopery do win spokojnych i musujących, torby utrzymujące temperaturę, dekantery, zestawy prezentowe kilku akcesoriów.

Nanosimy nadruki i laserowe grawery na akcesoria do wina. Spersonalizowane akcesoria z logo lub nazwą firmy to nie tylko trwały i praktyczny materiał marketingowy, ale niezapomniany prezent dla partnerów biznesowych, pracowników i innych ważnych osób.

Więcej info na www.wineway.pl, www.pulltex.pl lub kontakt na adres e-mail: info@wineway.pl